O nás

Vážení zákazníci, Vítáme Vás na našem eshopu.

 

CP-Parts.cz je internetový obchod, v němž najdete celou škálu autodoplňků, autopříslušenství a autochemie. Sortiment se neomezuje jen na vůz samotný, ale zahrnuje i veškeré nářadí a vybavení nutné pro údržbu vozidla a věci spojené s autoturistikou. V CP-Parts.cz nejen nakoupíte vše na jednom místě, ale mnohdy nezaplatíte ani za dopravu (ta je od 5 000 Kč zdarma) a navíc nejednou ušetříte při pravidelných slevových akcích. Pro stálé zákazníky máme připravené slevové karty.

 

S CP-Parts.cz získáte:

  • dodání objednávky do 48 hodin – mnohdy i rychleji
  • možnost osobního odběru v Úvalech – jen 20 km od Prahy
  • podpora PO - NE od 08:00 - 22:00
  • poradenství při výběru z širokého sortimentu
  • servis a služby osvědčeného prodejce automobilového zboží

 

CP-Parts.cz vznikl jako komplexní obchod pro řidiče a všechny nadšence do aut vůbec. Sortiment autokosmetiky, chemie a autodoplňků se postupně rozrostl o nejrůznější příslušenství, elektropříslušenství, prvky zabezpečení, multimediální výbavu, navigace, vybavení pro camping a širokou škálu nářadí přes zahradní techniku až po profesionální vybavení dílny.

 

Zakládáme si na nabídce kvalitního zboží a nadstandardního přístupu k zákazníkovi coby osvědčenému přístupu k službám. Víme, že jedno se neobejde bez druhého. Zboží které máme skladem Vám expedujeme nejpozději do 24 hodin a doručíme do 48 hodin, ale častokrát i rychleji díky výhodné poloze kousek od Prahy – v Úvalech, kde si ostatně můžete zboží i osobně vyzvednout či cokoliv konzultovat.

 

V CP-Parts.cz najdete na 30 000 produktů od více než 100 renomovaných výrobců.

 

Vždy nás zastihnete na 778 098 855 či na info@cp-parts.cz.

Těšíme se na Vás! CP-Parts.cz

CP Automobile & Parts Group s. r. o.