Aktualizace: Provoz eshopu bez omezení.
Osobní odběr pouze z výdejníha místa po předchozí objednávce.
Wynn's
Wynn's

Wynn's - specialista na aditiva

Wynn’s je přední americká značka výrobce aditiv a chemických přípravků na ošetření motorů s 80letou historií.
Na začátku jejího příběhu stál 70letý advokát Chestien Wynn, který doma ve své garáži vytvořil unikátní složení směsi, kterou nazval „Wynn´s Friction Proofing Oil“. Tento přípravek jedinečně vylepšil vlast...

Wynn's - specialista na aditiva

Wynn’s je přední americká značka výrobce aditiv a chemických přípravků na ošetření motorů s 80letou historií.
Na začátku jejího příběhu stál 70letý advokát Chestien Wynn, který doma ve své garáži vytvořil unikátní složení směsi, kterou nazval „Wynn´s Friction Proofing Oil“. Tento přípravek jedinečně vylepšil vlastnosti motorového oleje tak, že významně prodloužil životnost motorového oleje a zároveň výrazně snížil opotřebení motoru. V roce 1939 Chestien Wynn připravil pouze jednu várku tohoto oleje. Sám ji nalil do lahví, označil a zavezl nedalekému pumpaři na benzinku s nabídkou k prodeji. Postupem času se američtí motoristé po Wynnově oleji ptali víc a víc, a tak se začala značka rozrůstat.

V současné době se oleje Wynn’s vyváží do více než 65 zemí světa a portfolio jejich produktů skýtá nepřeberné množství dalších doplňku pro motory všech automobilů.

Vaše auto je druhou největší investicí, kterou provedete po svém domově, a jeho motor musí během své životnosti hodně vydržet; opotřebení, znečištění, teplo, netěsnosti ... Je důležité udržovat motor, aby se zajistilo, že má dlouhou životnost a startuje pokaždé, když to potřebujete.

Wynn's nabízí přísady pro obnovení, ochranu a zlepšení tří základních kapalinových systémů ve vašem autě: paliva, oleje a chladicí kapaliny.

Přísady Wynn jsou alternativou k mechanickým opravám a mohou vám ušetřit spoustu peněz.

Zobrazit

Wynn's Počet produktů: 19

  • Výhodné ceny

  • Při nákupu nad 3.000,- Kč vč.DPH doprava zdarma

  • 08:00 - 22:00 Podpora

  • Pravidelné akce

  • Záruka na vrácení

  • Zaručené platby

Doprava ČESKÁ POŠTA a DPD za 99Kč*
Dodání do 48 HODIN *
Více jak polovina zboží skladem *
Expedice zboží do 24h*
Platba na dobírku nebo převodem*
Osobní odběr*