Aditiva

Aditiva Počet produktů: 8

Podkategorie

 • STP®

  STP® - světově známé prémiové aditiva

  STP® mělo skromné začátky s jediným výrobkem, STP® Přísada do oleje, v Saint Joseph, Missouri dne 1. května 1954. Tři místní obchodníci založili společnost, kterou nazvali Chemical Compound, se základním kapitálem pouhých 15000 USD. Jeden z obchodníků, John Ligget, byl opravářem automatů na mince a v době, kdy sloužil za druhé světové války v zámoří, se poprvé setkal s přísadami do oleje, které perfektně promazávaly automaty na mince. Tito tři muži si opatřili obdobné přísady do oleje od americké ropné rafinerie a pojmenovali tento svůj nový výrobek STP® – Scientifically Treated Petroleum = vědecky ošetřená ropa.

 • Metabond
 • Liqui Moly
 • Wynn's

  Wynn's - specialista na aditiva

  Wynn’s je přední americká značka výrobce aditiv a chemických přípravků na ošetření motorů s 80letou historií.
  Na začátku jejího příběhu stál 70letý advokát Chestien Wynn, který doma ve své garáži vytvořil unikátní složení směsi, kterou nazval „Wynn´s Friction Proofing Oil“. Tento přípravek jedinečně vylepšil vlastnosti motorového oleje tak, že významně prodloužil životnost motorového oleje a zároveň výrazně snížil opotřebení motoru. V roce 1939 Chestien Wynn připravil pouze jednu várku tohoto oleje. Sám ji nalil do lahví, označil a zavezl nedalekému pumpaři na benzinku s nabídkou k prodeji. Postupem času se američtí motoristé po Wynnově oleji ptali víc a víc, a tak se začala značka rozrůstat.

  V současné době se oleje Wynn’s vyváží do více než 65 zemí světa a portfolio jejich produktů skýtá nepřeberné množství dalších doplňku pro motory všech automobilů.

  Vaše auto je druhou největší investicí, kterou provedete po svém domově, a jeho motor musí během své životnosti hodně vydržet; opotřebení, znečištění, teplo, netěsnosti ... Je důležité udržovat motor, aby se zajistilo, že má dlouhou životnost a startuje pokaždé, když to potřebujete.

  Wynn's nabízí přísady pro obnovení, ochranu a zlepšení tří základních kapalinových systémů ve vašem autě: paliva, oleje a chladicí kapaliny.

  Přísady Wynn jsou alternativou k mechanickým opravám a mohou vám ušetřit spoustu peněz.

 • Příznivé ceny

 • Při nákupu nad 5.000,- Kč doprava zdarma

 • 08:00 - 20:00 Podpora

 • Pravidelné akce

 • Záruka na vrácení

 • Bezpečné platby

Doprava za 99Kč a výdejní místo 69Kč*
Dodání do 48 HODIN *
Více jak polovina zboží skladem *
Expedice zboží do 24h*
Platba kartou - na dobírku - převodem*
Osobní odběr*